płaszcz

Jeśli należysz do tych pań, które co roku w czasie przedwiośnia zadają sobie to tytułowe pytanie – jesteś w dobrym miejscu. Raz na zawsze podejmiemy się do tematu, abyś już nie musiała mieć takich wątpliwości, ale znajdziesz w końcu swoje okrycie wierzchnie numer jeden!

Dla kogo płaszcz?

Jeśli w Twojej szafie jest więcej sukienek i spódnic, aniżeli spodni i sportowych ubrań – zdecydowanie powinnaś iść w tę stronę. Dzięki odpowiednio dopasowanym płaszczom dopracujesz swój wiosenny look do ideału i nic nie pozostawisz przypadkowi.

Najmodniejsze płaszcze damskie xxl są w następujących kolorach:

  • neutralny beżowy,
  • pudrowy róż,
  • ponadczasowa czerń.

Poza tym mile widziane będą printy – nawet, jeśli nie na całości, to w części projektu. Szczególnie dobrze sprawdzą się płaszcze z mocno zaznaczoną talią – szukaj takich, a każdego dnia będziesz opuszczać dom z wysoko podniesioną głową!

Dla kogo kurtka?

Twoja garderoba to spodnie, dres, jedna sukienka i tuzin par jeansów? Tutaj nie ma wątpliwości, że to kurtki damskie xxl będą Twoim ulubionym okryciem wierzchnim. Masz też w czym wybierać, bowiem w tym sezonie znów wracają bomberki, katany jeansowe, sportowe wiatrówki, ale i ponadczasowe ramoneski. Możesz je łączyć dowolnie zresztą garderoby, w pełnym komforcie i modnym stylu.

Jaki wynik modowego pojedynku?

Czy konieczne jest postawienie werdyktu – jeśli tak uważasz to już znasz swoją odpowiedź, swój numer jeden i w oparciu o to dokonaj najbliższych zakupów. Natomiast, jeśli nadal nie masz pewności, zajrzyj na https://tono.pl/ i wiedz, że wcale nie musisz decydować między jednym a drugim fasonem, jeśli masz w swojej szafie miejsce na jedną i drugą opcję. Sama się przekonaj, jak szalenie stylowe projekty w dobrych cenach dzisiaj dostaniesz, a nawet nie będziesz mieć wyrzutów sumienia związanych z domowymi finansami.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, byś dobrze czuła się w tym, co masz na sobie i aby pasowało to do reszty garderoby oraz stylu życia, jaki prowadzisz. Reszta to zabawa modą i trendami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here