Jak usunąć znajomego z Facebooka?

Chyba niemal większość z nas posiada konto na Facebooku. Względnie się go z czasem pozbyła, co nie zmienia jednak faktu iż w dalszym ciągu to najpopularniejsze rozwiązanie gdy idzie o social media. Można iść krok dalej, i powiedzieć że Facebook od początku swojego istnienia niesamowicie ewoluował. Zmienił się nie do poznania w kontekście tego co oferował gdy dopiero usłyszał o nim świat. Jednak najważniejszą dla nas kwestią było nie tylko to, na co Facebook pozwala lecz jak wiele innych znajomych, bliskich lub też znanych lub jakichkolwiek innych osób możemy na nim znaleźć.

Dzisiaj niemal każdy kto korzysta z Facebooka, stara się poprzez zdjęcia jakie wrzuca, informację, treści czy też odnośniki właśnie do nich na swój sposób dotrzeć, niejednokrotnie też dowiedzieć się co u nich słychać. Z drugiej jednak strony, powoli zdajemy sobie sprawę, iż pomimo euforii w momencie zapraszania wielu osób, tak naprawdę nic nas z nimi nie łączy a może i z innych powodów nie zamierzamy posiadać ich w znajomych na Facebooku. Zdarzają się bowiem sytuacje, kiedy takie konto okazuje się nieprawdziwe, spamuje czy też nie chcemy mieć z kimś za wiele wspólnego. Pojawiają się na nim bezsensowne reklamy a my otrzymujemy wciąż powiadomienia względem danej osoby.

Oczywiście nie musimy się od razu decydować na usuwanie konta. Dużo lepszym, prostszym oraz łatwiejszym rozwiązaniem pozostaje się pozbycie takiej osoby, a więc usunięcia go z grupy naszych znajomych i nie przejmowanie się czy ma on dostęp do naszej osi czasu, względnie tym co on najzwyczajniej w świecie zamieszcza. Pewnie, że usunięcie znajomych na Facebooku pozwala często zrobić porządek, a raczej sprecyzować grupę osób z jakimi zamierzamy utrzymywać kontakt. Niestety choć proste zadanie, którym okazuje się usunięcie znajomego z Facebooka, czasem dla nas stanowi problem. Dlatego warto dowiedzieć się jak w bezproblemowy sposób poradzić sobie z nim.

Jak usunąć znajomego z Facebooka?

Jak usunąć znajomego z Facebooka?Usunięcie znajomego z Facebooka, nie jest niczym skomplikowanym ani trudnym, można iść krok dalej i powiedzieć, że z takim zadaniem poradzi sobie każdy kto postąpi we wręcz banalny co do tego sposób.

Na samym początku musimy przejść co zrozumiałe bezpośrednio na profil takiej osoby, następnie kierujemy kursor myszki nad okienkiem gdzie mieści się opcja znajomi, niech podpowiedzią będzie fakt, iż znajduje się to zawsze w górnej części co za tym idzie takiego profilu. Potem wybieramy komendę, usunąć z grona znajomych i już po całej sprawie, wartą odnotowania ciekawostką jest ta, że taka usuwana przez nas osoba nigdy nie otrzymuje powiadomienia o tym, ze zdecydowaliśmy się na tego typu ruch. Jak więc widać, wcale nie musimy się godzić na to aby dostęp do naszego profilu posiadała osoba lub użytkownik, którego nie chcemy aby w dalszym ciągu zaliczał się do grona naszych wszystkich znajomych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here