Witaj na blogu

11768576_10206737651776896_996553858_o

Cześć,

mam na imię Witek.

Biegam, piszę, czytam, piję, staram się mieć radochę z życia. A jakie są Twoje super moce?

  Skoro czytasz te słowa to zakładam, że możesz mieć podobne zainteresowania do moich. A może trafiłeś tutaj przez przypadek?

  Bez względu na to jakie wiatry przygnały Cię tutaj to czuję, że jesteś niezwykłą osobą i chciałbym dowiedzieć się więcej o Tobie.

Naprawdę.

  Piszę te słowa i myślę kto je przeczyta? Zastanawiam się jakie masz zainteresowania, co będziesz robić później, o czym lubisz czytać, jakie filmy oglądać.

  Może też jesteś amatorem biegania?Jak wyglądały Twoje biegowe początki? Ja jeszcze kilka lat temu nie sądziłem, że będę w stanie przebiec kilka kilometrów i przeżyć. Od małego byłem anty sportową jednostką. Taki koleś co to go zawsze ostatniego brali do drużyny, na wuefie miał problemy ze skakaniem przez skrzynię i nie bardzo rozumiał na co komu robienie przysiadów. Nie przepadałem za ruchem, ale lubiłem za to jeść. Doprowadziłem się do stanu, w którym zawiązanie butów kończyło się zadyszką.

Schudłem.

  Zacząłem się też ruszać, ale od kiedy pokochałem bieganie zrozumiałem tak naprawdę czym jest aktywny tryb życia.

Olimpiady nie wygram, na mistrzostwa świata też nie pojadę, ale kocham ten sport.

Kocham też inne rzeczy. Ciepłe, słoneczne dni, piwa rzemieślnicze, bieganie, kawy, dobre książki, seriale. Mam też dobrego świra na punkcie planowania sobie życia.

Uwielbiam też ludzi. Ludzie są najważniejsi. Tak jak Ty.

Jeśli chcesz do mnie napisać to nie czekaj.

witek@zdolnyaleleniwy.pl

Miłego dnia.

Witek Michalak